Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzejna na prąd firmy Elektra w komplecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z regulatorem elektronicznym i bezprzewodowym sterowaniem oraz detalami montażowymi. Jest to propozycja dla użytkowników, którzy oczekują możliwości bezprzewodowej kontroli i regulacji ogrzewania. Pomysł sprawdzi się w momencie, gdy wracamy do mieszkania o różnorakich porach i pragniemy sobie niezależnie od ustawienia programatora tygodniowego załatwić komfortową temperaturę. Zestaw ten jest także najlepszym pomysłem do ogrzewania pomieszczeń domów sezonowych, w których dzięki zdalnemu programowaniu można uruchomić grzanie zanim przyjedziemy.

To co najistotniejsze:

– samoprzylepna siatka – upraszcza rozkładanie i zapobiega przed przesuwaniem maty przy aplikacji kleju,

– 3,9mm grubości – położenia w warstwie kleju wprost pod płytkami bez podnoszenia podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – wysoka moc sprawia, że jest przeznaczona do grzania zasadniczego, jak również do tymczasowego dając skuteczne podgrzewanie posadzki.

– dotykowy ekran z intuicyjnym menu to łatwość włączania i eksploatacji,

– panel WiFi – pozwala bezprzewodowo sterować i jeszcze łatwiej nastwić programator tygodniowy – zdalne sterowanie można zrealizować przez wybrane pasmo internetowe (również internet komórkowy).

Mata grzejna sprzedawana jest w rolce o szerokości 0,5m, a jej samoklejący grunt można docinać by dopasować do wybranego rozkładu podłogi. Dokładne informacje dotyczące montażu maty i programatora można znaleźć w instrukcji dostarczanej wraz z zestawem.

Zawartość zestawu:

– mata grzejna Elektra z rodzaju MD160 – jednostronnie zasilana.

– termostat z ekranem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury powietrza i regulatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy sensor temperatury posadzki,

– rury peszel do połączenia maty z programatorem oraz puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wyprodukowana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.