CzujnikTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy z funkcją adaptacji

Programator ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w sobie plusy skomplikowanego programatora elektronicznego z funkcją zdalnego sterowania przez seić WiFi.Pozwala na regulowanie układem grzewczym: podłogowym elektrycznym, podłogówką wodną, grzejnikami elektrycznymi, kaloryferami do instacji wodnej. Posiada dotykowy wyświetlacz o wielkości dwa cale. Głównym plusem jest kolorowy, wyświetlacz z funkcją dotykową i bezprzewodowe sterowanie poprzez smartfon. Regulator temperatury Elektra OWD5 WIFI daje szansę programowania temperatury w cyklu 24 – godzinnym i 7 dniowym. Czujnik uczy się bezwładności cieplnej podłoża i rozpoznaje, w jakim momencie jest konieczne, by włączyć lub zastopować grzanie, aby osiągnąć ustawioną temperaturę o wskazanej porze dnia. System Programowania obejmuje 6 zdarzeń w czasie dnia. Mamy możliwość ustawienia do wybranego zdarzenia wybranej temperatury.
To co najważniejsze:
-wysoka precyzja utrzymywanej temperatury,
-funkcja adaptacyjna – uczenie się bezwładności układu ogrzewania i pomieszczenia – dzięki temu umie odpowiednio wcześnie włączyć grzanie, by otrzymać ustawioną temperaturę o wyznaczonej godzinie,
– zdalne programowanie przez internet – bezprzewodowa kontrola i sposobność aktualizacji temperatury bez względu na miejsca, w którym się znajdujesz – wystarczy zainstalować aplikację na telefon lub tablet – można sterować nawet kilkoma sterownikami z tej samej aplikacji.
-pełna eksploatacja w języku polskim
Czujnik temperatury Elektra OWD5 WIFI oferowany jest z czujnikiem temperatury wnetrza oraz sensorem temperatury podłogi na przewodzie. Modułowa obudowa daje szansę na montaż w ramkach innych producentów, na przykład w celu integracji z włącznikami oświetlenia. Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm. Gwarancja 2 lata.